رونق تولید

عملیات گشت مشترک یگان حفاظت در رامسر برگزار شد

کد خبر : 79 16 اسفند 1397 0 447
پ
عملیات گشت مشترک یگان حفاظت در رامسر برگزار شد
s

سرپرست یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران از برگزاری عملیات گشت مشترک نیروهای یگان حفاظت با نیروهای انتظامی، محیط زیست و منابع طبیعی در شهرستان رامسر خبر داد.

روح الله عبدالهی با بان اینکه این گشت حفاظتی با حضور مامورین شهرستان های فوق و دستگاه های مذکور در ارتفاعات رامسر برگزار شده است افزود: این گشت حفاظتی در راستای تاکیدات فرمانده یگان حفاظت کشور در خصوص بکارگیری هر چه بیشتر مشارکت های اجتماعی با هدف پیشگیری و کاهش جرایم میراث فرهنگی  یگان حفاظت در شهرستان های چالوس و رامسر برگزار شده است.

وی همچنین فرهنگ سازی و آموزش حوزه فعالیت یگان حفاظت میراث فرهنگی را مقدمه همکاری و تعامل مردم و دیگر دستگاه های اجرایی دانست و تصریح کرد: کارگاه آموزشی با همین عنوان ویژه دانش آموزان  همراه با بازدید از موزه تاریخ شهر بابل برگزار شد.

سرپرست یگان حفاظت میراث فرهنگی مازندران با اشاره به اینکه این کارگاه آموزشی در راستای فرهنگ سازی و ضرورت حفاظت آن برگزار می شود خاطر نشان ساخت: در این کارگاه های آموزشی جایگاه میراث فرهنگی، نحوه حفاظت از آن و شرح وظایف یگان حفاظت و رسالت وجودی آن توضیحاتی ارائه شد.

 

www.mazandchto.ir/news/79

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید