تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین

بندر تفریحی گردشگری در فریدونکنار احداث می‌شود

کد خبر : 4865 21 خرداد 1401 0 142
پ
  بندر تفریحی گردشگری در فریدونکنار احداث می‌شود
s

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از احداث بندر تفریحی گردشگری در شهرستان فریدونکنار خبر داد...

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مازندران از احداث بندر تفریحی گردشگری در شهرستان فریدونکنار خبر داد.
به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی،گردشگری و صنایع‌دستی مازندران،مهدی ایزدی پنجشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ در کارگروه تسهیل استان در شهرستان فریدونکنار با اعلام خبر فوق گفت:این سرمایه‌گذاری توسط بخش خصوصی و در عرصه بندر فریدونکنار صورت می‌گیرد.
او افزود: در این جلسه مقرر شد کتابچه طرح ظرف مدت سه ماه آینده تهیه و پس از تصویب در سازمان بنادر، عرصه مزبور جهت ایجاد تاسیسات گردشگری و بندر تفریحی به سرمایه گذار واگذار شود.
ایزدی با اشاره به دستور استاندار مازندران جهت خرید دو فروند کشتی تفریحی خارجی با سرمایه گذاری شرکت فراگردش گستر بابلسر در راستای تسریع در امر سرمایه‌گذاری گردشگری دریایی مازندران گفت: در این جلسه نیز  همچنین به دستور استاندار مازندران بر انعقاد قرارداد با یک شرکت کشتی‌سازی داخلی جهت ساخت یک فروند کشتی تفریحی تاکید شد.
سرپرست اداره کل میراث‌فرهنگی،گردشگری و  صنایع دستی مازندران اظهار داشت: پروژه  هتل رستگار در شهرستان فریدونکنار از محل تبصره ۱۸ به بانک معرفی و مقرر شد تسهیلات مذکور از  بانک آینده در تهران پرداخت شود

www.mazandchto.ir/news/4865

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید