رونق تولید

ملاقات عمومی مدیرکل میراث فرهنگی مازندران با اقشار مختلف مردم شهرستان تنکابن

کد خبر : 2321 23 خرداد 1398 0 391
پ
ملاقات عمومی مدیرکل میراث فرهنگی مازندران با اقشار مختلف مردم شهرستان تنکابن
s

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران ضمن حضور در ملاقات عمومی از چند پروژه، کارگاه صنایع دستی و اقامتگاه بوم گردی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل، سیف الله فرزانه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران صبح روز چهارشنبه با اقشار مختلف مردم شهرستان تنکابن از نزدیک دیدار کرد.

در این دیدارها که به صورت جداگانه و رو دررو برگزار شد، ملاقات کنندگان درخواست های خود را در حوزه های سرمایه گذاری، مجوز تاسیسات گردشگری و دفاتر و تسهیلات صنایع دستی و میراث فرهنگی مطرح کردند و مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران نیز دستورات لازم جهت رسیدگی و رفع مشکلات آن ها صادر کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران سپس با حضور در منزل جناب آقای جعفرنژاد جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس از رشادت های ایشان قدردانی کرد.

وی همچنین ضمن حضور در محل پروژه های در حال ساخت از کارگاه صنایع دستی خانواده محبی در روستای سلیم آباد این شهرستان بازدید کرد.

گفتنی است سیف الله فرزانه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران در پایان بازدید های روز چهارشنبه از اقامتگاه بوم گردی آوای باران در منطقه سه هزار شهرستان تنکابن نیز بازدید کرد.

www.mazandchto.ir/news/2321

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید