رونق تولید

رئیس سازمان میراث‌فرهنگی به استان مازندران سفر می‌کند

کد خبر : 2237 14 اردیبهشت 1398 0 270
پ
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی به استان مازندران سفر می‌کند
s

معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، امروز شنبه 14 اردیبهشت 98 به استان مازندران سفر می‌کند.

دکتر علی‌اصغر مونسان معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سفر دو روزه خود به استان مازندران به شهرهای مختلف این استان سفر می‌کند و به بازدید و بررسی پروژه‌های گردشگری، آثار تاریخی و فرهنگی و کارگاه‌های صنایع‌دستی مازندران می‌پردازد.

بازدید از کارگاه‌های صنایع‌دستی (دست‌بافته‌های داری)، شرکت در هم اندیشی توسعه صنعت گردشگری شهرستان کلاردشت، بازدید از هتل 5 ستاره الماس قو خاورمیانه در عباس آباد، افتتاح مجموعه پذیرایی پاراگون در چالوس، افتتاح هتل سه ستاره پرشیا نوشهر، بازدید از بازارچه صنایع دستی و پروژه در دست ساخت مرکز سرگرمی تفریحی سیمرغ در محمود آباد، بازدید از پروژه مرمت مسجد جامع ساری و نشست با مجمع نمایندگان استان مازندران از مهمترین برنامه های روز اول سفر دکتر مونسان به این استان است.

حضور در مراسم جشن تجلیل از نوروزبانان بی‌منت، افتتاح رستوران قصر طلایی در بهشهر، بازدید از پایگاه جهانی باغ تاریخی عباس آباد، بازدید از مجتمع تجاری – تفریحی دنیای آرزو و افتتاح همزمان 25 اقامتگاه بومگردی در شیرگاه برنامه های روز دوم سفر رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به استان مازندران است.

در این سفر دو روزه، تعدادی از معاونان و مدیران سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و جمعی از مسئولان استان مازندران، معاون رئیس جمهوری را همراهی می کنند.

www.mazandchto.ir/news/2237

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید