رونق تولید

تردد در همه محورهای شریانی مازندران جریان دارد

کد خبر : 191 8 فروردین 1398 0 195
پ
تردد در همه محورهای شریانی مازندران جریان دارد
s

مدیرکل حمل و نقل و راهداری جاده ای مازندران گفت: در مازندران سال متفاوتی را شروع کردیم و در کنار میزبانی از گردشگران که رتبه نخست اسکان در کشور داریم با شرایط جوی و موقعیت خاص بارشی و وقوع سیل مواجه بودیم که با عملیات گسترده در محورهای مواصلاتی همزمان شد.

احمد محمد زاده با اشاره به اینکه با وجود شرایط جوی که در استان داریم همه محورهای استان باز بوده و تردد برقرار است، افزود: در محورهای روستایی به لحاظ اشباع خاک، باعث رانش شدید شد و در محورهای شریانی هم بالغ بر 300 رانش داشتیم که همه محورها بازگشایی شد.

وی با بیان اینکه تا هشت صبح امروز با داشتن 5.6 درصد تردد کشور رتبه چهارم بعد از البرز، تهران و قزوین را داریم، تصریح کرد: ترددهای ما 21 میلیون مورد بوده که 19 میلیون تردد درون استانی و مابقی در محورهای مواصلاتی استان است و بیش از 217 هزار خودرو در مازندران اسکان داشتند.

مسئول کمیته حمل و نقل ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران با اشاره به اینکه بیش از 94 درصد از ترددها مربوط به خودروهای سواری است، ادامه داد: کندوان 11 درصد، چابکسر و رامسر 30 درصد، گلوگاه 21 درصد، هراز 17 درصد، فیروزکوه 19 درصد و کیاسر 2 درصد ترددهای مازندران را به خود اختصاص داده اند.

www.mazandchto.ir/news/191

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید