تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین

بیانیه حفظ حریم خصوصی

13 اسفند 1397
پ

به وب سایت اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری مازندران خوش آمدید.اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری مازندران برای حریم خصوصی کاربران خود ارزش فراوان قائل است.در این بیانیه شرح می دهیم که چه اطلاعاتی و چگونه از کاربران این مجموعه دریافت می گردد.و اینکه این اطلاعات به چه منظوری مورد استفاده قرار گرفته و چگونه از آن محافظت می گردد.

امنیت اطلاعات:

ما حفظ حریم شخصی کاربران خود را تضمین می نماییم، اطلاعات دریافت شده که جنبه شخصی داشته باشند و یا کاربر با نمایش عمومی آن موافق نباشد به هیچ عنوان به اشتراک گذاشته نشده و در معرض نمایش عموم قرار نمی گیرد . برای حفظ امنیت اطلاعات از به روزترین شیوه های مرسوم جهت جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز و نفوذ به سیستم استفاده می گردد لازم به ذکر است که کاربران این مجموعه شامل پرسنل وکارکنان این اداره کل وشهرستانها می باشد.

محتوی وب سایت:

این وب سایت علاوه براطلاع رسانی بخشی از خدمات اداره کل را بصورت الکترونیکی ارائه می نماید .این وب سایت دارای میز خدمت الکترونیکی بوده ودراین قسمت فلوچارت های خدمات -شناسنامه خدمات -فرم های اداری -فرم های اطلاع رسانی خدمات -آئین نامه ها و دستورالعمل ها و... قرار گرفته است . درقسمت خدمات درون سازمانی نیز کلیه خدمات داخلی اداره کل ارائه می گردد. ضمنا این سایت دارای زیرپرتال هایی جهت تمامی شهرستانها می باشد .

پیوندها:

لینک تمامی دستگاهها وسازمانها ی مرتبط درسایت قرار گرفته است.

اشتراک گذاری